Godziny
Minuty
Sekundy

LIMITOWANA PROPOZYCJA: Skorzystaj z tej jednorazowej oferty przed upływem czasu. Propozycja jest dostępna tylko tutaj i nie znajdziesz jej w żadnym innym miejscu.

Czekaj Kochana! Mamy dla Ciebie niepowtarzalną propozycję przed finalizacją zamówienia!

Dodaj kurs "Mój Pierwszy Beauty Biznes" do swojego zamówienia z 50% zniżki.

ZAŁÓŻ SWÓJ PIERWSZY BEAUTY BIZNES BEZ STRESU I POPEŁNIANIA BŁĘDÓW:

Mój Pierwszy Beauty Biznes

4.5/5

250 zł 500 zł

Przemień pasję w biznes makijażowy i dowiedz się jak uzyskać 20.000 zł na założenie działaności. Czego dokładnie dowiesz się z kursu “Mój Pierwszy Beauty Biznes”?:

Jakie narzędzia i kosmetyki powinny się znaleźć w kuferku wizażystki? Jakie korektory, podkłady i rozświetlacze dobrać, aby dopasować makijaż do skóry każdej klientki? W module pierwszym pokażemy zestaw, dzięki któremu wizażystka będzie mogła osiągnąć dosłownie wszystko!
Jak powinno wyglądać Twoje stanowisko pracy? Jaki wybrać kufer, hoker i lampę do pracy? W module drugim kursu Mój Pierwszy Beauty Biznes zagłębiamy się w szczegóły zakulisowej pracy wizażystki. Omówimy między innymi wybór dobrego lustra, oświetlenia i wyposażenia studia, jak również optymalną wielkość pierwszej przestrzeni roboczej.
Moduł trzeci to efekt pracy specjalistów z dziedziny marketingu tradycyjnego z całej Polski współpracujących z Akademią Dr Makeup. Dowiesz się, czy warto zainwestować w wizytówki albo rollup. Zrozumiesz, że reklama jest nieodłączną częścią biznesu.
Dzięki kreatywnemu modułowi foto-wideo dowiesz się w jaki sposób robić fantastyczne zdjęcia i nagrywać wideo. Dzięki tej wiedzy dokumentacja Twojej pracy stanie się idealnym materiałem reklamowym na social media! Eksperci – Marta Domańska i Zbigniew Sobisz – zdradzą Tobie wiele praktycznych trików, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że Twoje zdjęcia i filmiki będą bardziej profesjonalne.
Czy wiesz, że możesz otrzymać dofinansowanie na Twój beauty biznes? Jak je otrzymać i kto może na nie liczyć? Jak je wykorzystać, żeby rozwinąć biznesowe skrzydła? Ekspert Błażej Chyła, CEO Akademii Dr Makeup śpieszy na pomoc.
W module szóstym doświadczony przedsiębiorca i inwestor przeprowadzi Cię przez wszystkie aspekty zakładania działalności gospodarczej jako wizażystka. Jeśli jesteś już gotowa pod względem swoich umiejętności, ale wciąż boisz się pierwszego biznesowego kroku – to bardzo ważny moduł na drodze do Twojej kariery. Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą, dzięki temu modułowi uporządkujesz swoją wiedzę.

LIMITOWANA PROPOZYCJA: Skorzystaj z tej jednorazowej oferty przed upływem czasu. Propozycja jest dostępna tylko tutaj i nie znajdziesz jej w żadnym innym miejscu.

Minuty
Sekundy

Regularna cena 600 zł. Dzisiejsza cena 300 zł.

Ponad 500 Zadowolonych Kursantek, Ty Również Będziesz Zadowolona!

5/5

Anastazja

Dobra wiedza babeczka co prowadzi widac ze sie zna na tym co robi. Takie szkolenia to mozna polecac a zwlaszcza ze nawet z zagranicy mozna z nich skorzystac – jestem w UK a tu wszystko zamkniete i mozna pomarzyc
5/5

Karina

Chciałabym bardzo podziękować za super wytłumaczony kurs, z uśmiechem na twarzy. Jakiś czas zajmuje się już makijażem, chodzę do szkoły kosmetycznej, a ten kurs po prostu jest czymś w rodzaju łapania doświadczenia. Nawet w szkole nie nauczyłam się tak blendować jak tu. Bardzo dziękuję bo to moim zdaniem podstawa do tego, by makijaż wyglądał zachwycająco.

5/5

Kamila

Jestem po paru zwykłych kursach i bylam raczej sceptycznie nastawiona, ale zdziwienie ogromne. Okazuje sie że ta forma nawet lepsza, bo mozna sobie całosc przewijać i podpatrywać jak sie czegos nie wie.

5/5

Klaudia

Dobra dawka wiedzy na start, aż szkoda że na razie dostępny jest tylko jeden Mam nadzieję, że oferta się rozszerzy w najbliższym czasie, bo przy tych lockdownach to jeszcze długo sobie nie pójdziemy na jakikolwiek live.