PROMOCJA TYLKO DO 23:59, PÓŹNIEJ CENA WZRASTA

Godziny
Minuty
Sekundy

95% zniżki na KURS "MÓJ PIERWSZY BEAUTY BIZNES" z okazji 1000 KURSANTEK!

Rozpocznij swój pierwszy biznes beauty lub rozwiń aktualny, bez popełniania błędów i straty czasu
95% taniej! (47 zł zamiast 900 zł)

Chcesz rozpocząć zarabianie na swojej pasji do makijażu? A może już przyjmujesz swoje klientki, a nawet prowadzisz własne studio beauty i chcesz rozwinąć swój biznes? 

Jeśli odpowiedziałaś na przynajmniej jedno pytanie “tak”, to dzisiejsza okazja jest dla Ciebie idealna!

Tylko dzisiaj masz możliwość otrzymania dostępu do kursu “mój pierwszy beauty biznes” za jedyne 47 zł, którego sprzedajemy na naszym sklepie za 900 zł, a więc możesz oszczędzić aż 853 zł i dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz, aby z sukcesem prowadzić swoją działalność w branży beauty.

Kurs prowadzony jest przez 4 specjalistów z zakresu makijażu, biznesu, marketingu oraz fotografii, dzięki czemu otrzymujesz wartościową pigułkę wiedzy, składającą się z następujących lekcji:

Jak powinno wyglądać Twoje stanowisko pracy? Jaki wybrać kufer, hoker i lampę do pracy? W tej lekcji kursu Mój Pierwszy Beauty Biznes zagłębiamy się w szczegóły zakulisowej pracy wizażystki. Omówimy między innymi wybór dobrego lustra, oświetlenia i wyposażenia studia, jak również optymalną wielkość pierwszej przestrzeni roboczej.

Jakie narzędzia i kosmetyki powinny się znaleźć w kuferku wizażystki? Jakie korektory, podkłady i rozświetlacze dobrać, aby dopasować makijaż do skóry każdej klientki? W module pierwszym pokażemy zestaw, dzięki któremu wizażystka będzie mogła osiągnąć dosłownie wszystko!
Lekcja trzecia to efekt pracy specjalistów z dziedziny marketingu tradycyjnego z całej Polski współpracujących z Akademią Dr Makeup. Dowiesz się, czy warto zainwestować w wizytówki albo rollup. Zrozumiesz, że reklama jest nieodłączną częścią biznesu.
Dzięki kreatywnemu modułowi foto-wideo dowiesz się w jaki sposób robić fantastyczne zdjęcia i nagrywać wideo. Dzięki tej wiedzy dokumentacja Twojej pracy stanie się idealnym materiałem reklamowym na social media! Eksperci – Marta Domańska i Zbigniew Sobisz – zdradzą Tobie wiele praktycznych trików, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że Twoje zdjęcia i filmiki będą bardziej profesjonalne.
Czy wiesz, że możesz otrzymać 20.000zł dofinansowania na Twój beauty biznes? Jak je otrzymać i kto może na nie liczyć? Jak je wykorzystać, żeby rozwinąć biznesowe skrzydła? Ekspert Błażej Chyła, CEO Akademii Dr Makeup śpieszy na pomoc.
W module szóstym doświadczony przedsiębiorca i inwestor przeprowadzi Cię przez wszystkie aspekty zakładania działalności gospodarczej jako wizażystka. Jeśli jesteś już gotowa pod względem swoich umiejętności, ale wciąż boisz się pierwszego biznesowego kroku – to bardzo ważny moduł na drodze do Twojej kariery. Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą, dzięki temu modułowi uporządkujesz swoją wiedzę.

Pod koniec szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowo nabyte umiejętności oraz otrzymasz 2 wspaniałe bonusy: presety na zdjęcia, których możesz użyć na swoich fotografiach, aby wyglądały jeszcze lepiej oraz dostęp do prywatnej grupy zrzeszającej ekspertki makijażu!

900 zł 47 zł (oszczędzasz 843 zł)

#1 W POLSCE KURS BIZNESU BEAUTY

DZIĘKI TEMU KURSOWI:

DLACZEGO WARTO ODEBRAĆ DOSTĘP DO KURSU?

900 zł 47 zł (oszczędzasz 843 zł)

ta jednorazowa okazja kończy się za:

Godziny
Minuty
Sekundy

OPINIE KURSANTEK O NASZYCH KURSACH

PAMIĘTAJ, ŻE KURS NIE WYMAGA ŻADNEGO BIZNESOWEGO DOŚWIADCZENIA

ZAINWESTUJ 47 ZŁ DZISIAJ (CENA DUŻEJ PIZZY/DWÓCH KAW) I...

900 zł 47 zł (oszczędzasz 843 zł)

ta jednorazowa propozycja kończy się za:

Godziny
Minuty
Sekundy

Administratorem Państwa danych osobowych jest Beauty Center UP Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności