Godziny
Minuty
Sekundy

LIMITOWANA PROPOZYCJA: Skorzystaj z tej jednorazowej oferty przed upływem czasu. Propozycja jest dostępna tylko tutaj i nie znajdziesz jej w żadnym innym miejscu.

To już ostatnia limitowana, jednorazowa propozycja przed finalizacją zamówienia!

Dodaj kurs "Makijaż Ślubny" do swojego zamówienia z 50% zniżki.

NAUCZ SIĘ MAKIJAŻU ŚLUBNEGO I ZARABIAJ WIĘCEJ OD KLIENTKI!

Makijaż Ślubny

5/5

300 zł 600 zł

Zdobądź umiejętność tworzenia najbardziej pożądanego makijażu na rynku – makijażu ślubnego w aż 4 stylach! (klasyczny, minimalistyczny, boho, glamour).

W pierwszym module kursu ślubnego pokazujemy, czym jest makijaż ślubny i czym się różni od innych. Dowiesz się, jak dobrze przygotować się do makijażu ślubnego.
Drugi moduł makijażu ślubnego to skarbnica wiedzy na temat klasyki i podstaw pracy przy makijażu ślubnym. Po ukończeniu nauki z modułem drugim będziesz w stanie wykonać zawsze dobrze sprawdzający się klasyczny makijaż dla panny młodej.
W module trzecim kursu makijażu ślubnego ekspert Magda Wozińska pokazuje, że zjawiskowy makijaż ślubny może być jednocześnie prosty, minimalistyczny. Dzięki temu modułowi będziesz mogła zaoferować swoim klientkom doskonałe rozwiązanie tzw. „Makeup no makeup”.
Lekki, świetlisty i oparty na delikatnych tonacjach kolorystycznych – właśnie taki jest makijaż ślubny boho, który pokazujemy w module czwartym. Magda Wozińska prezentuje jeden z aktualnie najbardziej pożądanych makijaży ślubnych.
Dzięki modułowi piątemu nauczysz się jak wykonać mocny i efektowny makijaż w stylu glamour. Pokazujemy jak osiągnąć błyszczący efekt WOW. To idealna propozycja dla pewnych siebie klientek, które stawiają na spektakularną kreację ślubną.

LIMITOWANA PROPOZYCJA: Skorzystaj z tej jednorazowej oferty przed upływem czasu. Propozycja jest dostępna tylko tutaj i nie znajdziesz jej w żadnym innym miejscu.

Minuty
Sekundy

Regularna cena 600 zł. Dzisiejsza cena 300 zł.

Ponad 100 Zadowolonych Kursantek, Ty Również Będziesz Zadowolona!

5/5

Anastazja

Dobra wiedza babeczka co prowadzi widac ze sie zna na tym co robi. Takie szkolenia to mozna polecac a zwlaszcza ze nawet z zagranicy mozna z nich skorzystac – jestem w UK a tu wszystko zamkniete i mozna pomarzyc
5/5

Karina

Chciałabym bardzo podziękować za super wytłumaczony kurs, z uśmiechem na twarzy. Jakiś czas zajmuje się już makijażem, chodzę do szkoły kosmetycznej, a ten kurs po prostu jest czymś w rodzaju łapania doświadczenia. Nawet w szkole nie nauczyłam się tak blendować jak tu. Bardzo dziękuję bo to moim zdaniem podstawa do tego, by makijaż wyglądał zachwycająco.

5/5

Kamila

Jestem po paru zwykłych kursach i bylam raczej sceptycznie nastawiona, ale zdziwienie ogromne. Okazuje sie że ta forma nawet lepsza, bo mozna sobie całosc przewijać i podpatrywać jak sie czegos nie wie.

5/5

Klaudia

Dobra dawka wiedzy na start, aż szkoda że na razie dostępny jest tylko jeden Mam nadzieję, że oferta się rozszerzy w najbliższym czasie, bo przy tych lockdownach to jeszcze długo sobie nie pójdziemy na jakikolwiek live.