KURS ONLINE OD PASJONATKI DO PROFESJONALNEJ WIZAŻYSTKI,
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I DUŻYCH KOSZTÓW

#1 KURS MAKIJAŻU ONLINE W POLSCE

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

Godziny
Minuty
Sekund
promocja tylko do 23:59 lub pierwszych 20 osób

Wiadomość od naszej Ambasadorki Wiktorii 💌

“Wierzę, że każda z Nas zasługuje na makijaż, który sprawi, że każdego dnia będziemy czuły się piękniejsze i bardziej pewne siebie.

Dobrze pamiętam moje początki z makijażem… probowałam samodzielnej nauki, jednak po roku prób poczułam, że marnuje czas i chyba nigdy nie zdołam zrobić profesjonalnego makijażu. Sprawiło to, że stałam się bezradna i chciałam porzucić swoje marzenia o zostaniu wizażystką.

Pewnego dnia postanowiłam, że postawię wszystko na jedną kartę i wezmę odpowiedzialność za swoją pasję. Po wielu kursach i szkoleniach spełniłam swoje marzenia i każdego dnia do mojego salonu wracają zadowolone klientki!

Gdybym zaczynała od nowa z wiedzą, którą mam dziś, dużo szybciej zaczęłabym inwestować w swoją pasję, poprzez kursy i szkolenia. Teraz wiem, że wiedza jest tym, czego nikt nigdy mi nie zabierze.

Nie podejmę za Ciebie wyboru… mogę jedynie Ciebie zachęcić i polecić z całego serca Akademię DrMakeup – to właśnie ona dała mi najwięcej sposród wszystkich dostępnych kursów online.”

promocja tylko do 23:59 lub pierwszych 20 osób

Dzięki temu kursowi:

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

promocja tylko do 23:59 lub pierwszych 20 osób

Co mówią o Akademii DrMakeUp?

Klaudia

Wszystko świetnie wytłumaczone. Poruszone kwestie, których gdzie indziej nie ma, nawet na kursach stacjonarnych. Cieszę się z certyfikatu i że mogłam uczestniczyć w kursie! :)Ze szkolenia online od Akademii Dr. Makeup można bardzo wiele wynieść, szkolenie swietnie sie sprawdzi u osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wykonywania makijażu oraz dowiedzieć się o wszystkich „perełkach” kosmetycznych. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, ze dostęp do szkolenia jest dożywotni wiec w każdej chwili można do niego wrócić. Na sam koniec każda z uczestniczek/uczestników otrzymuje certyfikat, polecam 🤩

Wiktoria

Kurs bardzo fajnie prowadzony 🙂 Fajne uzupełnienie kursu, który robiłam wcześniej.Szkolenie online od Akademi Dr. Makeup to ogrom praktycznej i teoretycznej wiedzy, umożliwiający nam rozpoczęcie przygody z makijażem. Kurs zawiera aż trzy rodzaje makijażu oraz spis produktów, które warto mieć w swojej kosmetyce. Serdecznie polecam każdemu, kto chciałby podnieść swoje umiejętności makijażowe na wyższy poziom!

Ania

Świetny kurs od Dr Makeup! Prowadząca bardzo profesjonalnie przedstawiła różne typy makijaży dobrane do urody modelek, a na koniec otrzymałam certyfikat! Bardzo się cieszę, ponieważ będę mogła się dalej rozwijać w tym kierunku i robić to co kocham!

PROGRAM NAUKI

MODUŁ I: FUNDAMENTY

W pierwszym module dowiesz się, co i jak warto przygotować zanim zaczniesz wykonywać makijaż oraz poznasz podstawy pracy wizażystek. Poznasz typy skóry i to, jakie kosmetyki do nich dobierać.

MODUŁ II: MAKIJAŻ BIZNESOWY

Twoja praca wymaga starannego i eleganckiego loook’u? Pomożemy Ci z tym! Dzięki wiedzy zawartej w tym module nauczysz się naturalnego podkreślenia, a zarazem uwydatnienia Twojego naturalnego piękna. A to tylko pomoże Ci w zdobywaniu świata 🙂

MODUŁ III: MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny jest jednym z podstawowych zabiegów, który wykonujemy na codzień. Podczas jego wykonywania powinnaś zadbać o dobre przygotowanie twarzy i bazę, co pozwoli na utrzymanie się makijażu przez cały dzień! W tym module dowiesz się także, jak w prosty sposób rozświetlić twarz i podkreślić oczy oraz brwi. Wisienką na torcie będzie makijaż ust.

MODUŁ IV: MAKIJAŻ WIECZOROWY

Spotkanie z przyjaciółmi? Randka? Impreza? Dzięki temu modułowi dowiesz się jak wykonać efektowny makijaż wieczorowy! Nauczysz się używania odważniejszych kolorów, stosowania brokatu i doklejania kępek rzęs – dzięki tym zabiegom w mgnieniu oka staniesz się Gwiazdą Wieczoru 🙂 Nie zabraknie jednak solidnych podstaw, czyli wyrazistego konturowania twarzy i mocnego podkreślenia oczu.

MODUŁ V: PODSUMOWANIE

Po podsumowaniu kursu otrzymasz ekstra wiedzę o tym, na jakich kosmetykach pracują wizażystki Akademii DrMakeUp. Pomoże Ci to skompletować swój profesjonalny kuferek, a także otworzy przez Tobą drzwi do nowego rozdziału w Twoim życiu.

Dołącz do Akademii DrMakeUp JUŻ DZISIAJ!

promocja tylko do 23:59 lub pierwszych 20 osób

Nasza SZALONA Gwarancja

Dołączyłaś do Akademii i jesteś niezadowolona? Zwrócimy Ci 100% pieniędzy! Dzięki temu podejmując decyzję TERAZ, niczego nie ryzykujesz!

Dołączając teraz otrzymujesz natychmiastowo:

3,5 GODZINY MATERIAŁÓW

Oglądaj jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Kupując kurs otrzymujesz DOŻYWOTNI dostęp do materiałów. Możesz oglądać je z dowolnego urządzenia!

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po ukończeniu kursu otrzymasz prestiżowy, imienny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności wizażu.

PRYWATNA GRUPA WSPARCIA

Dołączysz do prywatnej grupy V.I.P dla kursantek, na której będziesz mogła zadawać pytania oraz chwalić się postępami swojej nauki.

BONUS: PRESETY NA ZDJĘCIA

Otrzymasz pakiet 6 presetów sprawiajacych, że Twoje zdjęcia na Instagramie uzyskają oryginalną prezencję.